Montovanie hál

Montované haly dodávame a montujeme priamo podľa konkrétneho projektu. Inštalujeme stenové a strešné plášte, tiež nosné či pomocné oceľové konštrukcie.

Montované haly dodávame a montujeme priamo podľa konkrétneho projektu. Máme všetko potrebné vybavenie a sme zvyknutí realizovať montované haly a oceľové konštrukcie väčšieho rozsahu. Zamestnávame spoľahlivých a skúsených zamestnancov, pri výstavbe využívame vlastnú montážnu techniku a mechanizmy.

Okrem montáže oceľových konštrukcií dlhodobo vykonávame opláštenie hál a budov.

Montované haly zatepľujeme väčšinou pomocou sendvičových panelov, ktoré sa dodávajú v rôznych hrúbkach a farbách na základe želania investora so zohľadnením našich odporúčaní vzhľadom na účel haly.

Sendvičové opláštenie je k oceľovej konštrukcii pripevnené skrutkami a nitmi. Sendvičové panely sú spravidla kladené vodorovne. Sendvičové panely pre montované haly spĺňajú všetky prísne kritériá na kvalitu a životnosť.

  • Desiatky realizácií
  • Krátka výstavba
  • Komplexné služby (montáž, demontáž, výstavba)
  • Kvalifikovaný pracovníci
  • Vytvoríme vám ponuku na mieru. Kontaktujte nás.
montáž

Medzi hlavné vlastnosti týchto sendvičových panelov patrí rýchlosť montáže, dlhá životnosť, protipožiarnu odolnosť a ľahká údržba.

Do zateplených hál montujeme plastové okná, dvere a sekčné brány. Podľa požiadavky investora dodáme do strechy aj svetlíky.

Medzi nesporné výhody montovaných hál patrí predovšetkým rýchlosť montáže, ich dlhodobá životnosť, ľahká údržba, možnosť kombinácií a prispôsobenia.